Właściwości i specyfikacja Epson Actionprinter 4500x

Epson Actionprinter 4500x to wydajna drukarka o wielu funkcjach. Posiada wbudowany procesor o częstotliwości 800MHz, który pozwala na szybsze i bardziej efektywne drukowanie. Urządzenie ma wbudowany port USB 2.0, 8 MB pamięci RAM i wewnętrzny dysk twardy o pojemności 10 GB. Możliwe jest drukowanie do 8 stron na minutę, a maksymalna rozdzielczość wynosi 2400x1200 dpi. Drukarka ma również opcje skanowania, kopiowania i faksowania. Epson Actionprinter 4500x jest wyposażony w system operacyjny Microsoft Windows XP Professional i oprogramowanie sterujące. Urządzenie jest kompatybilne z szeroką gamą systemów i systemami operacyjnymi, w tym Windows Vista, Windows 7 i Windows 8.

Ostatnia aktualizacja: Właściwości i specyfikacja Epson Actionprinter 4500x

Projektor Epson EH-LS500W to laserowy sprzęt za przeszło 13 tys. zł. Ten cud techniki uprzyjemniał mi domową samotnię przez kilka tygodni i czas wreszcie na podsumowanie.

Epson EH-LS500W idealnie wgryza się w moje preferencje projektorowe. Jak największy ekran z jak najmniejszej odległości (ultrakrótka projekcja), jak największa jasność (4000 ANSI lumenów), jak najwyższy kontrast (2500000:1), a do tego 4K. Oczy zaświeciły mi się na propozycję testów, a gdy sprzęt dotarł stwierdziłem, że laser jest niczym OLED w świecie telewizorów. Spokojnie jednak, czujne oko nie zaginęło wśród tej euforii i szybko wyklarowała się też lista wad innych, niż sama zaporowa cena. Zapraszam do lektury recenzji!

Specyfikacja Epson EH-LS500W

Rozdzielczość: 4K PRO-UHD, 16:9, 60 Hz
Źródło światła: laser, 4000 ANSI lumen (1200 w trybie eko), technologia 3LCD (0, 63 cala), żywotność 20 tys. godzin (eko),
Kontrast: 2. 500. 000: 1,
Obiektyw: ogniskowa 3, 9 mm, F/1. 5, ręczny fokus, odległość wyświetlania 0, 4 - 0, 82 m,
Przekątna obrazu: 65 - 130 cali,
Jakość obrazu: 1, 07 mld kolorów, przetwarzanie wideo 10 Bit, 
Deklarowana głośność: 37 dB, 23 dB w trybie eko,
Nagłośnienie: stereo, 10 W,
Złącza: 3x HDMI (HDCP 2. 2), USB 1. 1 typu A, USB 2. 0 Mini-B, RS-232C, LAN, wyjście Jack 3, 5 mm,
Wymiary: 458 x 375 x 228 mm, 9, 3 kg,
Zużycie energii: do 366 W, do 230 W w trybie eko, 0, 5W w trybie czuwania,
Montaż: biurko/szafka TV poniżej ekranu lub podsufitowy,
Dodatki: wymienne filtry powietrza (348 zł), opcjonalny moduł Wi-Fi (528 zł), zamek Kensington, otwór na linkę zabezpieczającą, regulowana wysokość stopek, tryb 3D.
Gwarancja: 5 lat lub 12 tys. godzin projekcji.

Pierwsze wrażenia

Epson EH-LS500W to relatywnie duży projektor - po kolejnym już teście dochodzę do wniosku, że upakowanie 4K w małej obudowie jest z jakichś przyczyn kłopotliwe dla producentów. Obstawiam, że chodzi o skuteczne chłodzenie wysokiej jakości podzespołów połączonych z odpowiednio dużej mocy lampą. Zdecydowanie nie jest to sprzęt przenośny, a optymalna odległość ostrzenia, wynosząca od 0, 4 do 0, 82 m utrudnia jego instalację pod ekranem na stałe. W praktyce stawiałem go na dodatkowym stoliku przed stolikiem TV, bo na tym ostatnim było za mało miejsca, by uzyskać wystarczająco duży obraz. Zapomnijcie przy tym o jakichś prowizorkach, ten projektor lubi stabilne, wypoziomowane podłoże. Optymalnym rozwiązaniem wydaje się instalacja na zaczepie podsufitowym - projektor jak najbardziej może pracować "do góry nogami", ma odpowiednie zaczepy, jak i uchwyt dla linki zabezpieczającej. Zanim jednak zabierzemy się za wiercenie w suficie, warto zobaczyć jaka odległość projektora od ściany sprawdzi się u nas najlepiej i czy czasem nie trzeba zainwestować w ekran lub gładź i nową farbę.

Laserowa krótka projekcja znacznie różni się od tego, co widziałem w przypadku projektorów ledowych i z klasycznymi lampami. Urządzenia z dalszym rzutem rozświetlają nierówności powierzchni z każdej strony, przez co te stają się niemal niewidoczne, tymczasem laser zdaje się istnym wykrywaczem choćby drobnej skazy na tynku. Cienie biegnące ku górze nie pozostawiły mi złudzeń - do tego projektora potrzebowałbym docelowo profesjonalnego ekranu lub perfekcyjnej gładzi i wysokiej jakości farby. Co ciekawe, podłączenie w miejsce Epsona konkurencyjnego projektora Optomy (też z krótkim rzutem, ale z klasyczną lampą) nie podkreśliło aż tak niedoskonałości powierzchni - wygląda na to, że to laserowy problem.

Chyba najbardziej upierdliwą cechą testowanego urządzenia jest brak funkcji autofocus. Choćby delikatne przesunięcie urządzenia i już musimy zdejmować przyczepioną magnesami maskownicę, by dostać się do dużej wajchy regulacji ostrości. Całe szczęście jednak optyka nie zmienia właściwości pod wpływem nagrzewania się obudowy i raz ustawiony projektor może sobie beztrosko pracować bez naszej atencji.

Polskojęzyczne menu i nieprzeładowany funkcjami pilot zdalnego sterowania nie odstraszą osób szukających prostoty, ale i nie zawiodą się najbardziej wymagający użytkownicy. To od Ciebie zależy jak będziesz korzystać z Epsona EH-LS500W. Jeśli jesteś laikiem, wybierasz tryb Dynamiczny, Gra, Kino lub Jasne Kino, zerkasz który najbardziej Ci się podoba i tyle. Więcej do szczęścia Ci nie trzeba. Jeśli jednak idealne dopasowanie projektora do swoich potrzeb to dla Ciebie sprawa honoru (podobnie jak u mnie), to równie rozbudowanego menu opcji dodatkowych nie widziałem. Błyskawicznie dopasowałem projekcję do odcienia nieidealnie białej ściany, wyregulowałem ostrość czy kontrast obrazu, jak i temperaturę barwową, by uzyskać możliwie jak najbardziej kinowe doznania i gradienty. Normalnie raj perfekcjonisty.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło zdjęć: wł

  1. Wstęp, specyfikacja i pierwsze wrażenia
  2. Jakość optyki
  3. Czy 4000 ANSI Lumenów to dużo? Wielkość obrazu, zużycie energii i kultura pracy Podsumowanie i ocena końcowa

Przewiń w dół do następnego wpisu

Pobieranie sterowników
Epson ActionPrinter 4500X


Instrukcja ręcznego aktualizowania sterownika ActionPrinter 4500X:

Ten wbudowany sterownik ActionPrinter 4500X powinien być dołączony do systemu operacyjnego Windows® lub jest dostępny za pośrednictwem aktualizacji systemu Windows®. Korzystanie z tych wbudowanych sterowników Printer będzie obsługiwać podstawowe funkcje.Oto pełny przewodnik na temat ręcznego aktualizowania tych sterowników urządzeń Epson.

Programista: Epson
Klasyfikacja: Drukarka
Oznaczenie: ActionPrinter
Seria: 4500X
Systemy operacyjne: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, 11

Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | EULA | Polityka prywatności | Warunki | Odinstaluj

Narzędzie do automatycznego aktualizowania ActionPrinter 4500X:

Sugestia: Zalecamy skorzystanie z takiego narzędzia, jak DriverDoc [DriverDoc - Produkt Solvusoft], jeśli nie masz doświadczenia w aktualizacji sterowników urządzeń typu Epson Drukarka. DriverDoc usuwa wszystkie kłopoty i bóle głowy podczas aktualizacji sterowników 4500X, pobierając i instalując je automatycznie.

Ponadto, nasza baza danych licząca ponad 2 150 000 sterowników (rozwijana z każdym dniem) pozwala aktualizować nie tylko sterowniki Epson Drukarka, ale i pozostałe sterowniki na komputerze użytkownika.

Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | Odinstaluj


Częste pytania dotyczące aktualizacji 4500X


Jaki jest proces aktualizacji sterowników 4500X?

Ręczna aktualizacja może zostać przeprowadzona przez zaawansowanych użytkowników w Menedżerze urządzeń, zaś początkujący użytkownicy mogą zaktualizować sterowniki ActionPrinter 4500X automatycznie, dzięki narzędziom do aktualizacji sterowników.

Jaki jest cel aktualizacji sterowników 4500X?

Podstawowe korzyści posiadania aktualnych sterowników 4500X obejmują rozszerzenie dostępnych funkcji, zwiększoną szybkość działania i poprawę wydajności systemu. Zainstalowanie błędnych sterowników powoduje ryzyko niestabilności, przypadkowych awarii i spadku wydajności systemu Windows i urządzeń Drukarka. org/Question">

Jakie systemy operacyjne są kompatybilne ze sterownikami 4500X?

4500X jest w pełni obsługiwany na systemie Windows. org/Question">

Dlaczego użytkownicy nie aktualizują sterowników 4500X?

Ludzie unikają aktualizacji sterowników 4500X głównie dlatego, że boją się, że coś się pomiesza.Wyzwania związane z konserwacją kierowców

Błędy ActionPrinter 4500X mogą być zakorzenione w przestarzałym lub uszkodzonym sterowniku urządzenia. Sterowniki urządzeń mogą ulec awarii bez wyraźnego powodu. Dobrą wiadomością jest to, że sterownik systemu Drukarka zawsze można zmodyfikować, aby rozwiązać problem laptopa.

Znalezienie dokładnych sterowników zgodnych z Twoim urządzeniem ActionPrinter 4500X może być trudne. Nawet doświadczeni, doświadczeni technicy ludzie z dobrym nawykiem aktualizowania sterowników urządzeń ActionPrinter 4500X, nadal mogą znaleźć cały proces instalacji i aktualizacji czasochłonne i denerwujące. Niepoprawny sterownik lub wersja sprzętu spowoduje dalsze uszkodzenia.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi niezbędnymi nowymi funkcjami sterowników, proponujemy skorzystanie z programu aktualizacji sterowników. Zaawansowane narzędzie do aktualizacji sterowników gwarantuje, że masz wszystkie nowe wersje sterowników, potwierdza, że aktualizacje są zgodne i zapewnia kopię zapasową bieżących sterowników. Korzystanie z zapasowego systemu sterownika pomaga przywrócić dowolny sterownik do poprzedniej wersji, jeśli wystąpi problem.


5 najpopularniejszych sterowników ActionPrinter (11 Modele)


  • 2000


  • 2250


  • 2500


  • 3000


  • 3250Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | Odinstaluj(Reklama)

Zaktualizuj sterowniki Epson ActionPrinter 4500X jednym kliknięciem w DriverDoc:Infolinia:
Telefon:
E-mail:

123 123 270
71 31 16 123

biuro@123drukuj. pl

123drukuj. pl sp. z o. o.
ul. Strzelińska 21
55-010 Żerniki Wrocławskie

  • Home
  • Taśmy barwiące Epson Symbol drukarki ActionPrinter 5000
Epson S015021 (#7753) taśma barwiąca czarna, oryginalna
powiększ
OpisOryginalna taśma barwiąca Epson, czarna.
Wydajność: 2 miliony znaków.
Właściwości
Marka:EpsonNumer:C13S015021Typ:taśma barwiącaWydajność:2. 000Kolor:czarnyNumer artykułu:080020

Ograniczenie ilościowe -1 sztuka na klienta. Zapytaj o więcej dział obsługi klienta.

35, 00 zł(z VAT)(28, 46 złbez VAT)ograniczony stanS015021 (#7753) taśma barwiąca czarna, wersja 123drukujKompatybilna taśma barwiąca 123drukuj.

Różnicę w drukowaniu zauważysz w swojej kieszeni!!!
Nasze produkty są objęte 100% gwarancją.

123drukujS0150210800259, 90 zł8, 05 zł

Podkładka pod myszkę z poduszką żelową 123drukuj

© 2023 - 123drukuj.

Właściwości i specyfikacja Epson Actionprinter 4500x

Bezpośredni link do pobrania Właściwości i specyfikacja Epson Actionprinter 4500x

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Właściwości i specyfikacja Epson Actionprinter 4500x