Podręcznik użytkownika sieci 3xlogic Vigil Server V5 00

Podręcznik użytkownika sieci 3xlogic Vigil Server V5 00 to oficjalny podręcznik użytkownika opracowany przez firmę 3xlogic, który został stworzony z myślą o użytkownikach sieci V5.00. Podręcznik zawiera wszystkie informacje potrzebne do skonfigurowania i korzystania z systemu Vigil Server V5.00, w tym konfigurację sprzętu i oprogramowania, instalację i konfigurację aplikacji, zarządzanie użytkownikami i ich uprawnieniami oraz zarządzanie bazą danych. Podręcznik użytkownika sieci 3xlogic Vigil Server V5 00 jest źródłem wiedzy niezbędnym do wykorzystania wszystkich funkcji i możliwości jakie daje system V5.00.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik użytkownika sieci 3xlogic Vigil Server V5 00

Nowe funkcje aplikacji mobilnej 3xLOGIC VIGIL CLOUD zapewniają pełną funkcjonalność użytkownikom rozwiązań w chmurze w podróży

Aplikacja mobilna VIGIL CLOUD stała się cennym narzędziem dla użytkowników końcowych do przeglądania i zarządzania wideo w dowolnym momencie, niezależnie od ich lokalizacji. Te nowe ulepszenia jeszcze bardziej ułatwią użytkownikom końcowym przekazanie pełnej mocy VIGIL CLOUD w ich ręce. Bill Hobbs, 3xLOGIC wiceprezes ds. globalnej sprzedaży

RYBACY, Ind. (PRWEB) 16 lutego 2022 r.

3xLOGIC, Inc., wiodący dostawca zintegrowanych, inteligentnych rozwiązań bezpieczeństwa, dodał funkcję inteligentnego wyszukiwania i wtyczkę Network Video Recorder do swojej aplikacji mobilnej VIGIL CLOUD.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi aplikacja mobilna umożliwia wykonywanie zadań, takich jak oglądanie wideo, zarządzanie sprawami oraz przeglądanie i reagowanie na powiadomienia, za pomocą typowych gestów i ruchów typowych dla wielu innych aplikacji mobilnych. Dzięki aplikacji mobilnej użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do VIGIL CLOUD z dowolnego miejsca i o dowolnej porze na swoim smartfonie, aby szybko poruszać się po najważniejszych funkcjach rozwiązania.

„Aplikacja mobilna VIGIL CLOUD stała się cennym narzędziem dla użytkowników końcowych do przeglądania i zarządzania wideo w dowolnym momencie, niezależnie od tego, gdzie się znajdują”, mówi Bill Hobbs, globalny wiceprezes ds. sprzedaży w 3xLOGIC. „Te nowe ulepszenia jeszcze bardziej ułatwią użytkownikom końcowym wykorzystanie pełnej mocy CHMURA CZUJNOŚCI w ich rękach”.

Dzięki funkcji inteligentnego wyszukiwania użytkownicy aplikacji mobilnych mogą teraz szybko i łatwo identyfikować i przeglądać interesujące zdarzenia, co skutkuje dokładniejszymi i skuteczniejszymi dochodzeniami. Zapewniając płynną funkcjonalność pomiędzy 3xLOGIC VIGIL Server, rozwiązaniami opartymi na kliencie i CLOUD, Smart Search pozwala użytkownikom skoncentrować swoje wyszukiwanie tylko na obszarach lub ramkach, które ich najbardziej interesują.

Intuicyjny, przyjazny dla użytkownika interfejs pozwala użytkownikom zawęzić wyniki wyszukiwania, wybierając tyle lub kilka bloków obrazu, ile chcą przeszukiwać w polu widzenia odtwarzania. Po zastosowaniu filtra inteligentne wyszukiwanie przegląda widoczną oś czasu i zwraca tylko zdarzenia ruchu w wybranych polach, które są najbardziej interesujące, a ruch wykryty w interesujących regionach jest wyświetlany wzdłuż osi czasu odtwarzania. Na podstawie tej recenzji użytkownicy mogą przechwytywać klipy wideo, zarządzać sprawami i obrazy nieruchome. Użytkownicy mogą również zmienić czułość Inteligentnego Wyszukiwania, aby określić, ile ruchu jest wymagane do wyzwolenia zdarzenia.

Podczas gdy VIGIL CLOUD łatwo integruje się z kamerami 3xLOGIC, wtyczka NVR umożliwia użytkownikom wprowadzanie produktów innych producentów, rozszerzając możliwości rozwiązania.

Aplikacja mobilna i aktualizacja VIGIL CLOUD są dostępne do pobrania na urządzenia z systemem iOS i Android. Odwiedź stronę internetową 3xLOGIC, aby uzyskać więcej informacji na temat VIGIL CLOUD i aplikacji mobilnej VIGIL CLOUD.

Dołącz do naszego nadchodzącego seminarium internetowego, aby dowiedzieć się więcej o nowych funkcjach aplikacji mobilnej VIGIL CLOUD i nie tylko, które odbędzie się 17 lutego o godzinie 2:XNUMX. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować: https://3xlogic. us/webinar/register/WN_jroOxXovS0S3CnHVD_FqFw

O 3xLOGIC

3xLOGIC™ jest wiodącym innowatorem i dostawcą sprzętu zabezpieczającego, oprogramowania i rozwiązań opartych na chmurze, które napędzają analizę biznesową dla klientów na całym świecie. Rozwiązania 3xLOGIC wykraczają poza bezpieczeństwo, aby zapewnić transformacyjną wartość biznesową, poprzez wydobywanie danych i przekształcanie ich w praktyczne spostrzeżenia – dla większej widoczności i świeżego spojrzenia na problemy, o których firmy nawet nie wiedziały. Dowiedz się więcej na http://www. com.

Kontakt dla prasy Ameryka Północna

Beth Oyler

beth. oyler(at)3xLOGIC(kropka)com

765. 438. 1863

Prasa Kontakt Wielka Brytania i Europa

Linda Tyrrell, Międzynarodowa Grupa Henley

linda(at)henley. co(kropka)uk

+ 44 (0) 1491 570972

Udostępnij artykuł w mediach społecznościowych lub e-mailu:

Przegląd

Vigil Server jest programem Shareware w kategorii (2), opracowany przez 3xLogic Inc. .

Najnowsza wersja Vigil Server jest obecnie nieznany. Początkowo był to dodane do naszej bazy na 2012-05-05.

Vigil Server jest uruchamiany w następujących systemach operacyjnych: Windows.

Vigil Server nie ma zostały ocenione przez naszych użytkowników jeszcze.

Podręcznik użytkownika sieci 3xlogic Vigil Server V5 00

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik użytkownika sieci 3xlogic Vigil Server V5 00

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik użytkownika sieci 3xlogic Vigil Server V5 00