Podręcznik energetyki Epson Et 3760

Podręcznik energetyki Epson Et 3760 to kompleksowe narzędzie, które pomoże Ci w monitorowaniu i optymalizacji twojej energii. Ten podręcznik zawiera informacje na temat różnych aspektów energetyki, w tym: jak przeprowadzić audyt energetyczny, jak optymalizować swoją energię i jak wykorzystać różne technologie w celu zmniejszenia zużycia energii. Podręcznik zawiera również informacje o sposobach oszczędzania energii, a także o obowiązujących przepisach dotyczących zużycia energii. Ta wszechstronna książka jest idealna dla osób, które chcą poznać podstawy energetyki i dowiedzieć się, jak wykorzystać energię w sposób odpowiedzialny i efektywny.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik energetyki Epson Et 3760

W kategorii „Energetyka i elektryka” zamieściliśmy książki dla elektryków oraz dla studentów takich kierunków jak energetyka, elektrotechnika czy inżynieria środowiska. Wiele z nich obejmuje podstawowe zagadnienia, niezbędne w pracy każdego elektryka. „Instalacje elektryczne” to kultowy poradnik, który prostym językiem opisuje skomplikowane zagadnienia. Książki dla elektryków pozwalają rozwinąć również inne umiejętności niezbędne w ich pracy, takie jak rysunek techniczny czy wykonywanie prac kontrolno-pomiarowych przy urządzeniach elektroenergetycznych.

Książki dla elektryków polecamy również osobom przygotowującym się do egzaminów kwalifikujących do wykonywania tego zawodu. Podręczniki zawierają niezbędną podczas takiego egzaminu wiedzę oraz zestawy pytań i odpowiedzi.

„Poradnik inżyniera elektryka” to wielotomowe kompendium wiedzy. Wydanie obejmuje różnorodne zagadnienia z obszaru matematyki, fizyki, rysunku technicznego, mechaniki, materiałoznawstwa, elektrochemii i wielu innych dziedzin, których znajomość jest niezbędna w pracy elektryka. Osobom planującym pracę za granicą polecamy „Angielsko-polski słownik elektryczny”.

W naszej ofercie znajdą Państwo również książki dla elektryków obejmujące nowoczesne zagadnienia, takie jak energetyka wodorowa, fotowoltaika czy elektroenergetyka farm wiatrowych. Książki dla elektryków coraz częściej poruszają tematy związane z ochroną środowiska i ekologicznymi technologiami. Warto zwrócić uwagę na opracowanie „Technologie ochrony środowiska w przemyśle i energetyce” Wydawnictwa Naukowego PWN. Książka stanowi kompendium wiedzy na temat ekologicznych rozwiązań w przemyśle energetycznym.

Praktyków, jak również studentów i naukowców zapraszamy do zapoznania się z licznymi wydaniami poruszającymi szczegółowe, specjalistyczne zagadnienia. Wśród nich znajdą Państwo między innymi książki na następujące tematy:

 • teoria obwodów elektrycznych,
 • projektowanie słupów linii elektroenergetycznych,
 • bezpieczeństwo w elektroenergetyce,
 • modernizacja kotłów energetycznych,
 • technika wysokich napięć.

Epson EcoTank ET-3760 All-in-One

Epson EcoTank ET-4850 All-in-One

vs

Epson EcoTank ET-3760 All-in-One

Epson EcoTank ET-4850 All-in-One

Dlaczego Epson EcoTank ET-3760 All-in-One jest lepszy od Epson EcoTank ET-4850 All-in-One?

 • 43. 8% mniejsza obiętość?
  30058. 88cm³vs53486. 5cm³
 • 186mm krótszy/a?
  231mmvs417mm
 • 128mm węższy/a?
  375mmvs503mm

Dlaczego Epson EcoTank ET-4850 All-in-One jest lepszy od Epson EcoTank ET-3760 All-in-One?

 • Skanuje dokumenty bezpośrednio do PDF?
 • Potrafi drukować dwustronnie?
 • 602g lżejszy?
  6. 7kgvs7. 3kg
 • 100sheets większa pojemność automatycznego podajnika?
  250sheetsvs150sheets
 • 0. 5ppm więcej kolorowych stron na minutę?
  8. 5ppmvs8ppm
 • Obsługuje Mopria?
 • Posiada ekran dotykowy?
 • 92mm cieńszy?
  255mmvs347mm

Tańsze odpowiedniki

Brother MFC-J4340DW All-in-One

HP OfficeJet Pro 6978 All-in-One

Epson WorkForce Pro WF-4830 All-in-One

HP LaserJet Pro M227fdw All-in-One

Canon Pixma TR7020 All-in-One

Canon Pixma TR8620 All-in-One

Canon imageClass MF452dw All-in-One

Canon Pixma TR4520 All-in-One

Canon imageClass MF451dw All-in-One

Brother MFC-L2710DW All-in-One

Informacje ogólne

ADF pozwala na skanowanie lub kopiowanie wielu stron naraz bez konieczności podawania ręcznie każdej ze stron. ADF jest przydatne gdy regularnie skanujemy dokumenty, szczególnie takie mające więcej niż jedną lub dwie strony.

Jeżeli planujesz skanować dużo długich dokumentów, większa pojemność podajnika jest zalecana.

liczba podajników

Nieznana. Pomóż nam, sugerując wartość. (Epson EcoTank ET-4850 All-in-One)

Dzięki większej liczbie podajników papieru możesz zapewnić większy zapas papieru lub wykorzystać je do drukowania na różnych typach papieru. com/pl/epson-ecotank-et-3760-all-in-one-vs-epson-ecotank-et-4850-all-in-one/output-tray-capacity">pojemność podajnika zewnętrznego

Większy podajnik wyjściowy jest przydatny podczas drukowania dużych dokumentów, takich jak raporty, bez konieczności opróżniania podajnika.

Skanery płaskie są w stanie skanować wszystko co może zostać ułożone na szkle. Płaski skaner jest przydatny do skanowania zdjęc lub innych łatwych do uszkodzenia materiałów, książek oraz przedmiotów trójwymiarowych. Pokrywa która zazwyczaj ma elastyczny zawias pozwala na skanowanie grubych dokumentów.

Wysokość reprezentuje pionowy wymiar produktu.

Grubość (lub głębokość) produktu.

Specjalny czujnik wykrywa gdy dwie lub więcej stron zostały pobrane naraz przez podajnik.

Objętość to ilość trójwymiarowej przestrzeni zamkniętej w obudowie produktu lub mówiąc prościej, przestrzeń zajmowana przez produkt.

Jakość wydruku

Drukarki kolorowe są szczególnie przydatne podczas drukowania fotografii lub innych obrazków.

Duplex oznacza drukowanie na dwóch stronach papieru. Metoda ta jest zalecana w celu oszczędzenia papieru.

Dzięki wyższej rozdzielczości drukowania, wydruki mają lepszą jakość.

Urządzenie potrafi drukować biało-czarne dokumenty znacznie szybciej, bazując na danych ISO (International Standards Association).

Drukarki laserowe potrafią drukować szybciej i w lepszej jakości niż atramentowe. Na dłuższą metę pozwolą Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy, ponieważ toner jest znacznie tańszy, niż kartridże z tuszem. com/pl/epson-ecotank-et-3760-all-in-one-vs-epson-ecotank-et-4850-all-in-one/max-print-size">maksymalny rozmiar wydruku

Drukarki oferujące większe rozmiary wydruków są przydatne do drukowania plakatów. Dzięki odpowiednio dużej długości możesz bez problemu wydrukować długi plakat.

Urządzenie potrafi drukować kolorowe dokumenty znacznie szybciej, bazując na danych ISO (International Standards Association).

Szybszy wydruk zdjęć jest przydatną cechą gdy zamierzasz drukować sporo fotografii.

Czas wykonania kopii (FCOT- First Copy Out Time) to czas pomiędzy zainicjowaniem zadania kopiowania, a uzyskaniem gotowej pierwszej kopii w podajniku.

Jakość skanu

Opcja zeskanowania dokumentu jako PDF umożliwia utworzenie pliku PDF bezpośrednio z dokumentu papierowego. Ta funkcja może zaoszczędzić dużo czasu, zwłaszcza jeśli masz do skanowania wiele dokumentów wielostronicowych.

Funkcja Auto Scan wykrywa rodzaj skanowanego dokumentu - fotografia, pocztówka, wizytówka, czasopismo, gazeta, dokument - i automatycznie przycina rozmiar obrazu i zapisuje go w formacie PDF lub JPEG w zależności od rodzaju dokumentu.

Maksymalna rozdzielczość skanera bez korzystania z dodatkowego oprogramowania w celu powiększenia obrazu. Liczona w ilości punktów na cal.

Głębia bitowa opisuje ilość bitów dla pojedyńczego piksela, im większa głębia bitowa, tym więcej kolorów może zostać wskanowanych. com/pl/epson-ecotank-et-3760-all-in-one-vs-epson-ecotank-et-4850-all-in-one/bit-depth-grayscale">skala szarości

Głębia bitowa opisuje ilość bitów dla pojedyńczego piksela, im większa głębia bitowa, tym więcej odcieni szarościmoże zostać wskanowanych.

Skanowanie duplex oznacza możliwość skanowania obu stron dokumentu naraz.

Maksymalny rozmiar skanu określa maksymalne wymiary skanowanego dokumentu.

Urządzenie może wykonać jednostronne skany w skali szarości szybciej. Prędkość jest istotna kwestją przy wysokoobiętościowych skanach, szczególnie w przypadku skanerów dla dokumentów, jest mierzona w ilości stron na minutę. com/pl/epson-ecotank-et-3760-all-in-one-vs-epson-ecotank-et-4850-all-in-one/simplex-scanning-speed-color">szybkość skanowania w kolorze

Urządzenie może wykonać jednostronne kolorowe skany szybciej.

Łączność

posiada WiFi

Epson EcoTank ET-3760 All-in-One

Epson EcoTank ET-4850 All-in-One

Łączy się z hot spotami WiFi.

AirPrint to funkcja, która umożliwia łatwe drukowanie z urządzeń firmy Apple bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania lub sterowników.

Drukowanie Wi-Fi Direct umożliwia połączenie zgodnego urządzenia bezpośrednio z drukarką, bez konieczności łączenia się z lokalną siecią Wi-Fi, w której znajduje się drukarka. com/pl/epson-ecotank-et-3760-all-in-one-vs-epson-ecotank-et-4850-all-in-one/mopria">obsługuje Mopria

Epson EcoTank ET-3760 All-in-One

Epson EcoTank ET-4850 All-in-One

Mopria to funkcja, która umożliwia łatwe drukowanie z kompatybilnych urządzeń bez instalowania dodatkowego oprogramowania lub sterowników.

Urządzenie ma wejście na zewnętrzną kartę pamięci (np. SD lub micro SD), co pozwala na rozszerzenie wewnętrznej pamieci za pomocą dodatkowych modułów. Dzieki wyjmowalnej karcie można również łatwo uzyskac dostęp do zapisanych na niej dokumentów lub fotografii.

Bluetooth do bezprzewodowa technologia, która umożliwia łatwy transfer danych pomiędzy różnymi urządzeniami, takimi jak smartfony, tablety i komputery. com/pl/epson-ecotank-et-3760-all-in-one-vs-epson-ecotank-et-4850-all-in-one/bluetooth">Wersja Bluetooth

Bluetooth to standard technologii bezprzewodowej, który umożliwia przesyłanie danych między urządzeniami znajdującymi się w pobliżu, za pomocą fal radiowych o krótkiej długości fali i bardzo wysokiej częstotliwości. Nowsze wersje zapewniają szybszy transfer danych.

Ethernet to technologia sieci lokalnych.

Wersje Wi-Fi obsługiwane przez urządzenie.

Zasilanie

Urządzenie posiada certyfikację Energy Star lub klasyfikację energetyczną EU A++ lub A+++. Oznacza to że urządzenie zużywa o około 20-30% mniej energii niż jest wymagane przez lokalne standardy wymogów wydajności energetycznej.

Ile mocy zużywa urządzenie kiedy jest włączone.

Ile mocy zużywa urządzenie kiedy jest wyłączone, ale jest nadal podłączone do prądu w trybie czuwania.

Funkcje

poziom hałasu

Słyszalny hałas to hałas powodowany przez urządzenie podczas pracy. Zmniejszony słyszalny hałas podnosi jakość.

Drukowanie bez marginesów umożliwia drukowanie bez marginesów na krawędziach strony. Jest to szczególnie przydatne przy drukowaniu zdjęć lub innych grafik, w przypadku których nie jest konieczne stosowanie obramowania.

Im większy jest rozmiar ekranu, tym lepsze wrażenia użytkownika.

Urządzenie może być obsługiwane za pomocą palców poprzez dotykanie obiektów wyświetlanych na ekranie.

Dzięki darmowej bibliotece aplikacji możesz pobierać aplikacje w celu poprawy komfortu użytkowania. com/pl/epson-ecotank-et-3760-all-in-one-vs-epson-ecotank-et-4850-all-in-one/max-print-memory">maksymalna pamięć drukarki

Maksymalna pamięć drukarki to największy rozmiar pamięci obsługiwany przez urządzenie. Pamięć ma wpływ na wydajność drukarki, a możliwość jej rozszerzenia jest bardzo pożądaną cechą.

OCR pozwala na konwertowanie obrazów zawierających tekst na dokumenty tekstowe (za pomocą zautomatyzowanych algorytmów komputerowych). Treść zostaje zapisana w pliku PDF, pozwalając na jej przeszukiwanie.

Podgląd strony umożliwia Ci sprawdzenie, czy strona prezentuje się odpowiednio dobrze. com/pl/epson-ecotank-et-3760-all-in-one-vs-epson-ecotank-et-4850-all-in-one/printer-memory-mb">pamięć drukarki

Większa pamięć drukarki daje w efekcie wyższą wydajność, gdyż drukarka nie musi na bieżąco pobierać danych z komputera. Jest to szczególnie przydatne podczas drukowania dużych plików, jak obrazki w wysokiej rozdzielczości.

Najlepszy/najlepsza w kategorii drukarki wielofunkcyjne?

Epson EcoTank ET-5850 All-in-One

Canon Pixma TR7520 All-in-One

Brother MFC-J1010DW All-in-One

HP OfficeJet Pro 8035e All-in-One

Brother MFC-L3770CDW All-in-One

Brother MFC-L3750CDW All-in-One

HP OfficeJet Pro 9015 All-in-One

Brother MFC-J4340DW All-in-One

HP OfficeJet Pro 6978 All-in-One

Pokaż wszystko

Nie możesz znaleźć swojego kraju?

Odwiedź stronę Epson Global

Podręcznik energetyki Epson Et 3760

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik energetyki Epson Et 3760

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik energetyki Epson Et 3760